Forum Adolla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer - Son Durak Uçurum Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer - Son Durak Uçurum Şarkı Sözleri Empty Sagopa Kajmer - Son Durak Uçurum Şarkı Sözleri

Mesaj tarafından Banlı Perş. Mayıs 29 2008, 10:08

Uçuruma yaklaştın son durak Biletini kesti kader savunmasız İç içe kuytu köşelerde gözü dönmüş Pir dönmüş kollarken gel Kolaysa karşı gel o hiçe Büsbütün savunmasız kaçsana durma Adımların dostun artık nefesin yoldaşın Arşa değer başın işte o an ruhun tek sırdaşın 20 kişi şeytan işi akan kanlıların ego tatmini Balta bıçak kasatura sokakların gözü dönmüş katili Yol yok hal bu hal kalbine saplanan ok Tek başına piskopatlara dayılanmak senin neyine? Eline diline sahip ol kaçmak tek yol 2 sokak arasında kanlı çatışma.Neler oluyor biliyorum Çetelere karşı tek Çetelere karşı tek son durak Son durak uçurum Gel gölge bu oyun takipte hadi çek kozunu paylaş Sagopa tek yürek gelir her an yanına Ve de patlar taciz eder ulu orta yerde Sabret ... (Sen Katil Değilsin - Katil Değilsin) Bam Bam .! işte bütün mesele İçinden gelen sese kulak versen Akacak kanın sorumlusu olurdun Vurdum duymaz olsan kanınla olur Ama yine de suçlu olurdun Çek kozunu paylaş ucuz konuşmak boşa Aksi takdir boşa çaba yedigin tekmeler yumruklar Gözlerinden akan kanlar hesap sorar Yediremezsin kendine... İntikam ateşi yakar içini,ateşler seni İşte bu oyun sonunda son durak yaklaşır dostum Son durak Son durak uçurum

KAYNAK:BEN DENİZ ONUR DENİZ

Banlı
Banlı
Banlı

- Similar topics