Forum Adolla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK

3 posters

SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK Empty SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK

Mesaj tarafından Banlı Salı Ara. 04 2007, 18:31

<table class=siir cellSpacing=0 cellPadding=0 width="96%" align=center border=0><tr><td align=left>Al 1 de burdan yak, kapasite meselesi bak, perde kapanmış lak lak, başlar az sonra dedikodu kazanına kepçe olsan kaç yazar? çatlak seslere alışkın her kulak, beni update edin, rapi şadettim kulaklara download edin rapin evi çıtasını tepelere çaktım kontrol edin, teknoloji bugün yine jön dinmiş bakışlar bön yüzünü kendine dön çabalamalı ve bulmalı yön, sago rapte en ön, nizam mayın malzeme mayın rahat espiri dediğin ta kendisi hayat kim kaldı bir şakayla sakat? beş kişi kalmış canavar sagokat biz karagöz siz hep hacivat, kravatı takarak robota bağlasak tamı saklasak? kendimizi yemesek de yanında mı yatsak? yo kime trip atsak? bugünlerde herkes aksak kısa dönemeçten yolumuzu bulsak herkes işini bilir kişi maksat takdir dünyalı dostum yo yo yo yo bana iyi rol verin amacı var yapılan her eylemin, nihayetinde boşa akmasın terin hediyesi paketli her emeğin göz nuru nedirse ettiğin odur ki bulurun galaksilerde raks ederken şuuruna dostum hay aksilerde dolup taşar umudum.. hadi gazla..! al 1de buradan yak sadrazamın ikram ben dilenci şayet hicvin sonu idam neyse ne baş koydum yoluma yürürüm yok hatam yok şakam x2 dünya malı uçan halı bin ve de düş bitecek ol emin kurduğun her düş çok rüküş düşünce modaları gülünç, fiyasko dolu aklımın odaları güç birimlerini devreye sokun hadi he-man misali şahlanat bi matrix tanıdım benim ki matrax atraksiyonlarımın tamamı durmaksızın markaj gözlerin sulu boya kıvamı makyaj uzaklaş yanı başımdan işin yaş geceleri yüzde kırkımız ayyaş hip hop bala gora yelken fora ileri rota bağdat ı bulmuş emmim sora sora bazen kaderi belirler yazı yada tura moral düşünce zora komiklikler şakalar yetişir imdada, ustura misali keskin zekaların dansını izle acaba kaç cambaz durur aynı ipte? emekler misin koşmadan önce? bilip de bilmezden gel dilinci linç eder dilenci oh çeker dilenci ahkam keser.. hadi gazla..! al 1de buradan yak sadrazamın ikram ben dilenci şayet hicvin sonu idam neyse ne baş koydum yoluma yürürüm yok hatam yok şakam x2 </TD></TR></TABLE>
Kaynak:www.rapturka.com

Banlı
Banlı
Banlı

SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK Empty Geri: SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK

Mesaj tarafından maçakızı Cuma Mayıs 23 2008, 15:22

goraya yazdıı sarkı güzel

maçakızı
Çalıskan Uye
Çalıskan Uye

Kadın
Nereden? : buca
Meslek : öqrenci
Takımınız : soulurmu bu yaa fener

SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK Empty Geri: SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK

Mesaj tarafından BeRkAy Cuma Mayıs 23 2008, 15:48

sağol paylaşım için
BeRkAy
BeRkAy
Emekli
Emekli

Erkek
Nereden? : FENERBAHÇE CUMHURİYETİ
Meslek : Ögrnci
Takımınız : FnerBhçe
Ruh Hali : SAGOPA KAJMER'DEN AL 1 DE BURDAN YAK Images13

- Similar topics