Forum Adolla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kendi Eserim Bi Hikaye İşte...

3 posters

Kendi Eserim Bi Hikaye İşte... Empty Kendi Eserim Bi Hikaye İşte...

Mesaj tarafından <MudVayne> Salı Ocak 29 2008, 19:44

1-Başlangıç
2-Korkunç Olaylar
3-Kapanış

[wow]1-Başlangıç[/wow]

Geceleyin aniden uyanıverdim.Garip bir ses duyduğumu sanıyordum ve bu ses beni kontrol ediyor gibiydi."Kalk"dercesine bağıran bir sesti ve ben pek düşünmediğim halde kalkmıştım.Tuhaf bir durumdu ama hayal gördüğümü sanıyordum.Belki rüyadaydım.Asla o anda gerçeği bilemezdim.Bu da garipti ve korkum içime işlemişti.Neyse dedim ve yüzümü yıkadım.Anaaa!Her tarafım kan oldu!Yüzümün ıslak olan yerlerinden kanlar damlıyordu...Çeşmeden de kan akıyormuş meğer!Gece saat üç bilem değildi,ama saati kim takar,fırladım dışarı...

[wow]2-Olaylar[/wow]

Manyağın teki yolda bana çattı.Durup durup "ruhuna Jevrealonuslar el koydu"deyip durdu.Kulak asmadım tabi adama.Ama kim beni görse "amaniin Jevrealonusların sömürgesi geldi"deyip kaçıyordu...Neydi bu Jevrealonuslar be?Herkes de kafayı yemezdi ya?En sonunda işe gittiğimde Google'a jevrealonus yazdım ve bi bakem neymiş bu dedim...Aaa olmazdı bu kadar da!Google tanımadı!Arkadaşa Jevrealonus yazıp Google'da bi aratıver dedim,adam bana "Jevrealonus arıyorsan aynaya bak" dedi ve işine devam etti.Ben de "gecenin bi yarısı sokakta hapishane kaçkını gibi dolaşıp işe de öyle gidersem bu olur dedim ve mailimi kontrol ettim.Jevrealonus Konseyi diye bi kullanıcıdan mail aldığımı gördüm.Artık yeterdi.Açtım ve maile baktım.Büyük harflerle "ARTIK BİZİMSİN" yazıyordu.Tırstımsa da okumaya devam ettim.Saat 3'te Nişantaşı'nda bi kafeye çağrılmıştım...Acaba ne olacaktı?Kimdi bu Jevrealonuslar?Neyse saat 2'de mesai bitti.3'te kafedeydim.Kafenin kapısını açınca içeride kimsenin olmadığını farkettim.Ne oluyordu?Garson masasında bir kâğıt gördüm.Alıp okudum.Banaydı tabi.Saat 5'e kadar bekleyip 5'te kağıdı tekrar okumamı ama bu süreçte sürekli kağıda bakmamı söylüyordu.Baktım baktım baktım.Vaktin geldiğini düşündüğümde alıp okudum. "Aferin,görevini başardın.Artık bizdensin"diyordu.Derken garson masasında biri belirdi ve korkudan bembeyaz kesildim. pale Adam kahkahalarla gülerek elini derimin içine soktu ve kalbimi çekip çıkarttı.Nasıl bağırdım ben bile şaşırdım valla.Adam kalbimin üstüne pis kokan bir sıvı döktü ve yemyeşil bir hale bürünen kalbi yerine taktı ve ben de "emrinizdeyim ekselansları" dedim.Adam bana Jevrealonus yemini ettirdi.Ben mosmordum ve aklıma kurt düşmüştü. confused Eve dönerken bir kadının çantasını çaldım.Eve geldim.Çantanın içindekileri alıp çantayı pencereden fırlattım.Adam benim karakterimi de beraberinde götürmüştü.Bunları ben Jevrealonus yemini etmeden önce asla yapmazdım halbüsü.Onun için kalbimi çıkarıp lavaboda temizce yıkadım.Lavabomdan akan kan kalbime kırmızı renk kazandırınca rahatlayıp yerine taktım.Ama ben hala kötüydüm.Gece çıkıp komşumun evinden bir yağlı boya tablo yürüttüm.Artık kafayı yemiştim.İşe gitmiyordum.Sürekli kötülük yaptım ve bir gün polis enseledi beni. Suspect Sorguya çektiler beni.Herşeyi itiraf ettim.Jevrealonus olayına inandılar ama beni nezarete attılar.

[wow]3-Kapanış[/wow]

Nezarette sıkılıyordum ama Jevrealonusların kontrolü altında bile hakettiğime inanıyordum.Kafedeki adam tekrar geldi ve tünel kazıp sıvışmamı söyledi.Ben de yapmayacağımı söyledim.Baş kaldırdığım için üzerime Jevrealonusları saldı.Kollarımı bacaklarımı koparıp sopa gibi beni dövdüler kendi kol ve bacaklarımdan.Allah Allah...Benim canım acımıyordu.Kol ve bacaklarım yerine takılınca hepsiyle savaştım.Zor bir mücadeleyle hepsini yendim.Adamdan kişiliğimi geri istedim.Vermedi.Üzerime yine Jevrealonuslar saldırdı.Artık savaşamayacaktım ve adam bunu biliyordu maalesef.Hayır dedim,ben nasılsam öyle olacağım!Ve adama saldırdım.Adamı yenmeyi başardım en sonunda ve kalbimi temizledim ve yırttım!Artık yine iyi kalpli adamdım işte.Çantayı bulup içindekilerle birlikte o kadına iade ettim.Tablolarını komşuma geri verdim.Çaldığımı çırptığımı herkese iade ettim.Artık mutluyum.Her şey aniden uyandığım gece yarısı tekrar başladı...Ama bu kez ağzımı şapırdatıp rüyama dönüş yaptım...

Telif hakkı bana aittir.

<MudVayne>
Administrator
Administrator

Erkek
Nereden? : Türkiye Cumhuriyeti!!!
Meslek : Profesyonel Admin
Takımınız : PSV Eindhoven
Ruh Hali : Kendi Eserim Bi Hikaye İşte... Onayli10
Takım : Kendi Eserim Bi Hikaye İşte... Galatasaray

https://adolla.yetkin-forum.com

Kendi Eserim Bi Hikaye İşte... Empty Geri: Kendi Eserim Bi Hikaye İşte...

Mesaj tarafından GüLeNaY Çarş. Ocak 30 2008, 16:28

Evet çok gzzll çok saol Very Happy
GüLeNaY
GüLeNaY
Moderatör
Moderatör

Kadın
Nereden? : İzmir
Meslek : Öğrenci
Takımınız : GS
Ruh Hali : Kendi Eserim Bi Hikaye İşte... Konusk10

Mesaj tarafından <MudVayne> Çarş. Ocak 30 2008, 17:29

pek korkunç değil ama ben buldukça eklerim böyle hikayeler Smile

<MudVayne>
Administrator
Administrator

Erkek

Mesaj tarafından GüLeNaY Perş. Ocak 31 2008, 12:57

Tamam şahsen ben çok beğendim Very Happy
GüLeNaY
GüLeNaY
Moderatör
Moderatör

Kadın
Nereden? : İzmir
Meslek : Öğrenci
Takımınız : GS
Ruh Hali : Kendi Eserim Bi Hikaye İşte... Konusk10

Mesaj tarafından BeRkAy Paz Mart 16 2008, 10:37

bende beyendim ama biraz daha korkunç olabilirmiş onu da doğan söyledi zaten güzel hikaye paylaşım için sağol Wink
BeRkAy
BeRkAy
Emekli
Emekli

Erkek
Nereden? : FENERBAHÇE CUMHURİYETİ
Meslek : Ögrnci
Takımınız : FnerBhçe
Ruh Hali : Kendi Eserim Bi Hikaye İşte... Images13

Mesaj tarafından <MudVayne> Paz Mart 16 2008, 13:33

ya ben daha korkunçlarını da yazdım ama çok uzun onlar 15-20 sayfa rahat sürer...

<MudVayne>
Administrator
Administrator

Erkek

Mesaj tarafından <MudVayne> Cuma Nis. 11 2008, 19:29

Admin demiş ki:ya ben daha korkunçlarını da yazdım ama çok uzun onlar 15-20 sayfa rahat sürer...
bir de sizin gece altınıza etmemeniz için yazmadım Laughing ciddiyim ha gece rüyanıza gircek kadar korkunç şeyler yazarım.

<MudVayne>
Administrator
Administrator

Erkek

- Similar topics